SPA & SPE PROFESSIONAL. Maigs un viegls dienas un nakts krēms visiem ādas tipiem
06.07.2009, 19:38
 
Maigs un viegls dienas un nakts krēms visiem ādas tipiem.

Īpašības:

Satur speciālos mikroelementus, kuri normalizē asins un limfas mikrocirkulāciju, aizsargā ādu no apkārtējās vides agresīvo faktoru iedarbības, stimulē ādas dabīgo atjaunošanās procesu un ādas dabīgo mitruma līmeni. Šis krēms ādai sniedz veselīgu, dabīgu izskatu, mazina krunciņu redzamību, novērš ādas novecošanās procesus. Kā arī aizsargā no UV stariem, tāda veidā pasargājot ādu no novecošanās.

Iedarbība:

 Krēma ingredientu iekļūšana ādā notiek caur šūnu membrānām, šūnu kolagēnu kā arī caur kapilāru tiklu, kas baro ādas audus un nodrošina tos ar skābekli. Minerālorganiskais ingredients paildzina „dzīvā ūdens” izdalīšanos no šūnām, kas novērš sausumu un ādas novecošanos, satur sabalansētus dabīgos minerālus. Audu dzīvās šūnas viegli atpazīst, izvēlas un pilnībā izmanto dabīgās harmoniski sabalansētās minerālvielas, aminoskābes, tauku skābes un fermentus. Šūnas interaktīvi uzņem informatīvos enerģiskos impulsus, saņemot pozitīvo bioenerģētiku, dzīvotspēju un aizsardzību. Dabīgais kakao krēms ir lielisks aktīvais ingredients, kas baro, nomierina, mīkstina un nostiprina ādu, aizsargā to no klimatiskās iedarbības un UV stariem. Komplekss no kviešu augu un raugu ekstraktiem mitrina ādu, bet nātrija hialuronāts, veidojot uz ādas plānu plēvītes slāni, notur uz ādas aktīvās vielas, uztur dabīgo mitrināšanas līmeni, tajā pašā laikā ļaujot ādas slānim elpot. Dabīgie antioksidanti savieno brīvos radikāļus, aizsargā enerģiskās struktūras no sairšanas (šūnu mitohondriju membrānas), kā arī palielina ādas dzīvotspējas. Minerālorganiskais ingredients Elier savieno un izvada toksiskās vielas, uzlabo neiroimpilsu vadāmību, harmonizē vielmaiņu ādā, paildzinot savienoto audu veidošanos, ādās novecošanos un krunciņu veidošanos.

Lietošana:

Uz rūpīgi attīrītas sejas un kakla ādas uzklāt krēmu, masēt ar pirkstu galiņiem, līdz tas pilnībā uzsūcas. Izmantojiet ikdienā.
 
Категория: Eliér Cosmetics veikals | Добавил: Admin | Теги: Maigs un viegls dienas un nakts krē, visiem ādas tipiem, Nourishing and Calming Face Cream 5, SPA & SPE PROFESSIONAL
Просмотров: 878 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv