SPA & SPE PROFESSIONAL. Eliēr serums sejas ādas kopšanai izgatavots pēc oriģinālas receptūras
06.07.2009, 19:43
 
Serums – unikāls mūsdienu kosmētiskais līdzeklis, kas papildina Elier Unique Nourishing and Calming face cream, pastiprinot tā labvēlīgo iedarbību uz sejas ādu. Ir piemērots visiem ādas tipiem.

Īpašības:

Eliēr serums sejas ādas kopšanai izgatavots pēc oriģinālas receptūras un mūsdienu biotehnoloģijām. Satur bioloģisko ingredientu Elier un ārstniecisko augu ekstraktu. Bioaktīvie komponenti uzlabo un pastiprina ādas mikrocirkulāciju, uzlabo limfas atteci un noņem pietūkumus, izvada lieko audu šķidrumu, kas satur toksīnus, kā arī savieno šīs vielas uz ādas virsmas. Serums samazina kapilāru trauslumu un uzlabo skābekļa apgūšanos un ādas šūnu barošanos, apgādā ādu ar dabīgi balansētiem minerāliem. Antioksidanta iedarbība paildzina ādas novecošanās procesus, koloīdu sistēmas normalizē mitrināšanu un novērš dabīgo minerālu izvadīšanu no ādas, saglabā ūdeni, aizsargā ādas šūnu struktūru no sausuma, veidojot atveseļojošu un atjaunojošu efektu. Satur sviesta kompleksus, kas sastāv no vīnogu kauliņu eļļas, žožoba eļļas, sojas eļļas un kumelītes, lavandas, mežrozītes, smilšērkšķa, D-pantenola u.c. ekstrakta.

Iedarbība:

Eliēr serums aplīdz labākajām Eliēr īpašībām ādas visdziļākajos slāņos, uzlabo audu asinscirkulāciju, baro ādu un paildzina ādas jaunību, palielina ādas dabīgās aizsarg spējas pret apkārtējās vides nelabvēlīgo iedarbību. Saglabā ādas dabīgo mitruma līmeni.
   
Lietošana:    

Uz rūpīgi attīrītas sejas un kakla ādas uzklāt serumu. Masējiet ar pirkstu galiņiem, apļveida kustībām, līdz serums pilnībā iesūcas ādā. Pēc tam uzklāt Elier Unique Nourishing and Calming Face Cream. Var tikt lietots ikdienā.
 
Категория: Eliér Cosmetics veikals | Добавил: Admin | Теги: Regenerating Serum 500 ml, izgatavots pēc oriģinālas receptūra, Eliēr serums sejas ādas kopšanai, SPA & SPE PROFESSIONAL
Просмотров: 980 | Загрузок: 0 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 avtoexperts • 07:18, 26.10.2012
Для того чтобы получить ответы на интересующие вопросы зайдите на наш сайт http://expert-mo.com/

независимая экспертиза дрезна
оценка авто путилково
оценщик электроугли
автоэксперт клин
оценщик дубна
автоэксперт наро-фоминск
оценка автомобиля фряново
оценочная компания барвиха
оценка автомобиля дрезна
независимая оценка клин
avatar

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv