SPA & SPE PROFESSIONAL. Dāvā ādai nevainojamu komforta sajūtu, elasticitāti un samtainumu
06.07.2009, 19:55
 
Eliēr maska– 100% dabīgs produkts, bez konservējošām piedevām, tā sastāv 90% no organiskiem savienojumiem, bet 10% no organismam nepieciešamajām minerālvielām. Eliēr kā bioloģiskais ingredients, viegli pielāgojas organisma šūnām, jo aktīvās vielas pēc savas sastāva ir līdzīgas cilvēka ādas šūnai. Maska var tikt izmantota problemātiskas, sausas, taukainas un nogurušas ādas kopšanā.

Īpašības:

Ar dabīgo Elier ingredientu palīdzību, maska vienlaicīgi attīra, baro un aizsargā ādu, uzlabojot tās fizioloģiskās īpašības un dzīvības spēkus. Tā balansē un samazina taukainas ādas poras, nomierina sausu un jūtīgu ādu, atdzīvinot un papildinot lipīdus. Maska sniedz enerģiju nobriedušai ādai un stimulē jaunu šūnu veidošanos, kā arī aizsargā ādu pret brīvajiem radikāļiem. Tās iedarbība ir fizioloģiska un pēc intensitātes nozīmīgi pārspēj jebkurus sintizētos preparātus. 

Iedarbība:

Iedarbības mehānisms sastāv no sanogēnām, attīrošām, reģenerējošām, enerģizējošām un mikromasāžas īpašībām. Elier sasaista brīvos radikāļus un neitralizē to ļaundabīgo iedarbību, uzlabo ādas aktivitāti un dzīvesspēju, nostiprina imūnsistēmu, labdabīgi ietekmē nervu struktūru impulsu pārvadīšanas funkciju. Piemīt stabila šūnu veidošanās īpašība, iedarbojas pret šūnu atrofiju, aktivizē šūnu enerģētisko un olbaltumvielu resursu izmantošanu. Antioksidanta īpašības paildzina novecošanās procesus. Koloīdsistēmas saglabā strukturēto „dzīvo ūdeni’, novērš šūnu struktūras sausumu, normalizē dabīgo minerālu izvadīšanu, veidojot atveseļojošu un atjaunojošo efektu. Elier pastiprina mikrocirkulāciju ādas šūnās, aktivizējot imūnbioloģiskās organisma struktūras. , uzlabo limfas atteci un noņem pietūkumu, izvada lieko audu šķidrumu, kas satur toksīnus.

Lietošana:

Maigi uzklāt masku uz attīrītas ādas. Jūtīgai un sausai ādai uz 5-10min z, visiem pārējiem ādas tipiem uz
10-20 minūtēm. Pēc 10-20 noskalojiet masku. Uz nosusinātas ādas uzklājiet Elier Unique Regenerating and Refining Serum un Elier Unique Nourishing and Calming Face Cream.
Ļoti jūtīgai ādai iesakām pirms maskas uzklāšanas izmēģināt maskas iedarbību uz maza ādas laukuma.

Rezultāts:

 Dāvā ādai nevainojamu komforta sajūtu, elasticitāti un samtainumu.
 
Категория: Eliér Cosmetics veikals | Добавил: Admin | Теги: Elier Unique - 4 Face Mask Set, elasticitāti un samtainumu, Dāvā ādai nevainojamu komforta sajū, SPA & SPE PROFESSIONAL
Просмотров: 825 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv