Eliér Cosmetics ražo unikālu eko-organisko kosmētiku
06.07.2009, 18:42
 
Pašā Latvijas sirdī, Baltijas valstī, kura ir slavena ar savu jaunavīgo dabu, Eliēr* Cosmetics ražo unikālu eko-organisko kosmētiku un dāvā mums iespēju sajust saikni ar dabu, baudot pilnīgu komfortu un harmoniju.

 Eliēr- vienīgās AUGSTIORGANISKĀS dziednieciskās dūņas PASAULĒ, kas izveidojās karsta alās vairāk kā 10 miljonus gadus atpakaļ, tā ir dabas organisko sastāvu rezerve. XVIII gadsimtā Jekaterina II pielietoja Eliēr vannas, lai saglabātu savu veselību un jaunību, iekarotu un apburtu ar savu burvīgo skaistumu savus jaunos pielūdzējus.

Desmit gadus ilgā Eliēr pētniecība, ko veica starptautiskā zinātnieku grupa, sniedza neticamus rezultātus: UNIKĀLAIS ingredients satur vairāk kā 800 ORGANISKO KOMPONENTU, kā arī visus organisma dzīvotspējai nepieciešamos minerālus. Sensacionāli klīniskie rezultāti pierāda 100% labvēlīgu ietekmi uz ādas šūnas dzīvotspējas palielināšanu un atjaunošanu, jo Eliēr satur bioloģiski aktīvās vielas, kas ir identiskas cilvēka ādas šūnai. Eliēr dabas komponenti pozitīvi ietekmē uz asins mikrocirkulāciju, kapilāru sistēmas stāvokli un limfas atteci, uzlabo atjaunojošos un reģenerējošos procesus, aktivizē organisma imūnsistēmu, normalizē nervu sistēmas darbību, bagātina organismu ar mikro un makroelementiem, izvada toksiskos un vielmaiņas starpproduktus no ādas šūnām, palielinot to dzīvotspējas un replekācijas procesu, piemīt izteikta antioksidanta iedarbība. 

ELIĒR DOMĀ UN RŪPĒJAS PAR JUMS!

* Eliēr – saīsinājums no vārdu savienojuma „ellõ liegã era” – senā ezera dzīvinošās dūņas. Senie Baltijas iedzīvotāji, lai uzturētu savu skaitumu un ilgdzīvošanu lietoja Eliērus, kuru nogulumi bija dziļi zem senā ezera slāņa, kas mūsdienās kļuva par Eliēr rezervātu un dzimšanas vietu, kas atrodas Latvijas teritorijā. Vienīgais resurss pasaulē!
Категория: Eliér Unique | Добавил: Admin | Теги: Eliér Cosmetics Company
Просмотров: 724 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv